top of page

O nas

Na rynku usług księgowych Biuro Rachunkowe mgr Krystyna Łukaszczyk działa od 1992 roku. Z powodzeniem obsługujemy lokalne przedsiębiorstwa z różnych branż, którym niezbędne jest profesjonalne biuro rachunkowe.

Śląsk to jeden z kluczowych regionów gospodarczych Polski. To właśnie z prężnej działalności tutejszych firm generują się ogromne podatki, które lokalni przedsiębiorcy odprowadzają do Skarbu Państwa.

Zespół 8 specjalistów pod kierownictwem Krystyny Łukaszczyk posiada wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie, które gwarantują obsługę księgową na najwyższym poziomie. Stałe zatrudnienie, niezatrudnianie osób na zlecenie czy niewspomaganie się pracownikami z rejonowego urzędu pracy – to jeden z atutów dostrzeganych przez naszych klientów.

Firma posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ksiąg spółek handlowych. Wpis do listy certyfikowanych doradców podatkowych Ministra Finansów znajduje się pod nr 06109. W Biurze Rachunkowym mgr Krystyny Łukaszczyk znamy sposoby na wysokie podatki, dlatego zaufały nam już setki klientów. Rzetelna, solidna i pewna księgowość.

Serdecznie zapraszamy!

bottom of page