top of page

Usługi

Księgowość

Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałt oraz ewidencję Vat, dzięki którym zaoszczędzą Państwo czas na comiesięczną księgowość dokumentów, składanie deklaracji podatkowych i obliczanie bieżących zobowiązań podatkowych.

Listy płac

 

Prowadzimy pełną obsługę kadrowo-płacową, która ułatwia zarządzanie pracownikami, rozliczanie wynagrodzeń oraz zobowiązań pracowników wobec Państwa.

 

Pomagamy w zatrudnianiu pracowników na umowy o pracę, zlecenie i o dzieło.

 

Wystawiamy wszelkie zaświadczenia potrzebne pracownikom i pracodawcom.
 

ZUS

Przejmujemy na siebie prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, co pozwala przedsiębiorcy spać spokojnie, bez obaw przed nagłymi wezwaniami, kontrolami i tłumaczeniami.

Wysyłka elektroniczna

 

Wszystkie deklaracje wysyłane są do urzędu skarbowego i ZUSu drogą elektroniczną korzystając z kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

 

Obsługujemy także wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego do Ministerstwa Finansów.
 

Ulgi podatkowe

 

Biuro rachunkowe ma doświadczenie w rozliczaniu ulg podatkowych, ulg budowlanych oraz zwrotów związanych z budownictwem mieszkaniowym, co umożliwi odzyskanie części nadpłaconego podatku przy realizacji inwestycji budowlanej.
 

Doradztwo

 

Zajmujemy się rozliczeniami rocznymi podatków dochodowych, rozliczaniem podatków od spadków i darowizn, dzięki czemu Klienci nie muszą borykać się ze skomplikowanymi zależnościami prawa podatkowego.

Fachowo doradzimy jaką formę opodatkowania wybrać przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz na co zwracać uwagę.

Kontrole skarbowe

 

Na żądanie klienta dostarczamy dokumenty niezbędne przy kontroli skarbowej do odpowiedniego urzędu skarbowego lub jest możliwość odbycia kontroli u nas w biurze.

Informacje

 

W związku z udziałem w szkoleniach oraz analizie wiadomości z instytucji państwowych jesteśmy na bieżąco z dynamicznymi zmianami zachodzącymi w sferze podatkowej i okołopodatkowej.
 

Kompleksowa obsługa

 

Biuro Rachunkowo mgr Krystyny Łukaszczyk zajmuje się wszystkimi powyższymi problemami, zapewniając swoim klientom najwyższy standard usług księgowych i służąc kompleksowym doradztwem podatkowym.

bottom of page